Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny „W galerii sztuki” został rozstrzygnięty. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, niesamowitą kreatywność i wysiłek włożony w przygotowanie prac.
KLASY I:
1. Zofia Kosowicz 1B
2. Nela Wierbicka 1D
3. Julian Fiłonowicz 1D
KLASY III:
1. Dorota Twarowska 3C
2. Patrycja Dziemianko 3B
3. Ada Biendzio 3C
Wyróżnieni:
- Zofia Konończuk 1B
- Adam Protasiewicz 1B
- Michalina Szkirel 1D
- Lena Rozbicka 1D
Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!
Konkurs wokalno - recytatorski "Kwiaty dla Mamy" przyniósł mnóstwo uśmiechu, a nierzadko i łez wzruszenia. Uczniowie klas I - III oczarowali publiczność swoją naturalnością i dziecięcą radością, a z kolei starsi koledzy z klas IV - VI zaimponowali dojrzałością oraz świetnym warsztatem wokalnym i recytatorskim.
Wybór zwycięzców był nie lada wyzwaniem, ponieważ każdy uczestnik włożył w swój występ całe serce. Dziękujemy młodym artystom za te niezwykłe chwile, a laureatom gratulujemy zasłużonych sukcesów!
Kategoria klas I - III:
I miejsce - Svistunova Yana IIIc
II miejsce - Hanna Kaczmarek IIId
III miejsce - Shamrytska Alina IIId
Wyróżnienia otrzymują:
Bartosz Olewiński Ia; Wiktor Wróblewski - Piskorz Ic; Aleksandra Gutowska IIa
Kategoria klas IV - VI:
I miejsce - Hanna Tarasiuk Vb
II miejsce - Róża Średzińska Vb
III miejsce - Julia Kateusz VIc
Wyróżnienia otrzymują:
Julia Dobkowska Vb; Roksana Hniedziejko Vb; Krzysztof Rowiński Vb
Dziękujemy za udział i zaangażowanie.
Z radością i dumą podsumowujemy nasz udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym “Beboki, Strachy i inne cudaki”. Na konkurs wpłynęło 875 prac z ponad 200 szkół z różnych regionów Polski. Choć tym razem prace naszych reprezentantów nie znalazły się na podium, jesteśmy z Was niezwykle dumni! Wasze zaangażowanie, kreatywność i włożone serce są dla nas największym zwycięstwem. Każde dzieło było wyjątkowe i w piękny sposób reprezentowało naszą placówkę na szczeblu ogólnokrajowym.
Serdeczne gratulacje następującym uczniom naszej szkoły:
- Piotr Staszewski 1a
- Laura Filas 1b
- Adam Kiertowicz 1d
- Lena Rozbicka 1d
- Michalina Szkirel 1d
- Lena Czega 2a
Dziękujemy za zaangażowanie i zapraszamy do udziału w kolejnych inicjatywach!
Z przyjemnością przedstawiamy wyniki konkursu fotograficznego "Przyroda Podlasia w obiektywie". Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie konkursem oraz wszystkie prace. Gratulujemy uczestnikom kreatywności, wrażliwości na piękno przyrody i zaangażowania! Wyróżnieni uczniowie zostaną nagrodzeni dyplomami oraz upominkami. Informację o terminie wręczenia nagród przekażemy wkrótce.
Wyniki konkursu:
Klasy 1-3
I miejsce - Tsimafei Habruseu (1b)
II miejsce - Eliza Skarżyńska (3d)
III miejsce - Maria Kurnicka (2b)
Klasy 4-8
I miejsce - Nikola Radkiewicz (5c)
II miejsce - Clara Kropiwnicka (7c)
III miejsce - Artur Jachnik (5b) oraz Daria Dziemianko (6b)
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszego rozwijania swoich pasji fotograficznych!
Gratulujemy naszym uczennicom Darii Dziemianko z kl. VIB i Łucji Dziemianko z klasy VIIIB zdobycia tytułu finalisty w 5 edycji ogólnopolskiego konkursu genealogicznego "Bez korzeni nie zakwitniesz" organizowanego przez Archiwa Państwowe i Ministerstwo Edukacji Narodowej. Czy warto szukać swoich korzeni? Dziewczynki odkryły swoich przodków z XVIII wieku. Chyba warto...











