
Szkolne Koło Wolontariatu organizuje zbiórkę dla podopiecznych Domu Dziecka z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Chcemy wspólnie sprawić wychowankom radość i podarować im rzeczy codziennego użytku oraz słodkie upominki. Obecnie najbardziej potrzebne są:
- szampony i odżywki dla nastolatek,
- antyperspiranty damskie i męskie,
- żele do mycia damskie i męskie,
- płyny do płukania prania,
- żele i proszki do prania,
- słodycze.
Zbiórka trwa do 28.05.2026 r. Dary można przynosić do świetlicy oraz pokoju nauczycieli wf-u. Zachęcamy do włączenia się w akcję i okazania wsparcia. Dziękujemy za pomoc i otwarte serca!
Zbiórka na rzecz Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej im. Dr J. Białówny w Białymstoku


Szkolny Klub Wolontariusza SP 10 zaprasza całą społeczność szkolną do włączenia się w ŚWIĄTECZNĄ ZBIÓRKĘ ŻYWNOŚCI. Zebrane produkty należy dostarczyć do pokoju nauczycieli WF. Akcja potrwa do dnia 16 grudnia 2024 r. DZIĘKUJEMY!

Strona 1 z 2











