Z okazji Dnia Babci i Dziadka klasa 3 B przygotowała przedstawienie swoim babciom i dziadkom. Występy artystyczne mogli również obejrzeć w Osiedlowym Domu Kultury "Zachęta" zaproszeni seniorzy  z osiedla Piasta, którzy wspólnie z uczniami z naszej świetlicy szkolnej zaśpiewali kolędy.
       uczniowie w trakcie warsztatów teatralnych uczniowie w trakcie przedstawienia z okazji dnia babci i dziadka babcie i dziadkowie oglądający przedstawienie z okazji ich święta
                Przed występem w Domu Kultury trzecioklasiści wzięli udział w warsztatach teatralnych z aktorką Panią Katarzyna Mikiewicz. Cudownie było patrzeć na uśmiechnięte twarze seniorów oraz rodziców naszych dzieci. Młodzi artyści pokonali tremę i z radością wystąpili przed niesamowitą widownią.
       uczniowie kolędujący w klubie seniora trzecioklasiści na scenie w klubie seniora widownia oglądająca występy uczniów w klubie seniora
Wszystkim babciom i dziadkom z okazji ich świeta
życzymy wszystkiego, co w życiu najlepsze i najpiękniejsze,
dużo zdrowia, nieustającej radości oraz samych pogodnych dni!